Интернет-магазин канцтоваров
Поиск товара по магазину, например: Бумага А4 Smartist A4 70g/m2 500 листов
Пн.-Пт.: с 09:00 до 18:00
Телефон (044) 503 85 86
Телефон Лайф (093) 578 14 10

Электронная почта optimal.kanc@gmail.com

Корзина
Товаров: 0 на 0.00 грн
Ваш заказ Очистить
Условия доставки
Категории раздела
Статьи [9]

Выбери подорок :)
Топ продаж
Главная » Статьи » Статьи

ПРОДУКЦІЯ DOMESTOS В УКРАЇНІ

Назви Domestos в інших країнах – Domex, Cleanex, Glorix, Lisoform.

Порада Використовуйте гель Domestos в чистому вигляді - для чищення та дезінфекції унітаза, ванни, стоків і зливів
Використовуйте гель Domestos в розбавленому вигляді - для миття різних поверхонь (підлога, кахель, дитячі іграшки) і навіть для відбілювання білизни

Назва Domestos походить від двох латинських слів: Domestos = Domus (будинок) Osteon (основа), які дуже добре відповідають призначенню засобу – підтримці в будинку чистоти та гігієни.

Історія

Історія Domestos розпочалася в 1929 р., коли Вільф Хендле створив засіб для боротьби з мікробами.
Unilever придбав цю торгівельну марку в 1960 р., а в 1961 р. було почато промислове виробництво Domestos у Великобританії.
В кінці 70-х – початку 80-х років була розроблена формула густого гелю, тоді ж з'явився такий знайомий багатьом, у тому числі і російським споживачам, слоган «Domestos вбиває всі відомі мікроби наповал», що демонструє силу і ефективність продукту.
Поступово Domestos був виведений на ринки інших країн Західної і Східної Європи, Азії, і навіть під різними назвами, залежно від специфіки країни, але від цього суть продукту не змінюється: Domestos може в різних країнах називатися по-різному, але завдяки своїй унікальній густій формулі він гарантує 100%-ну ефективність у боротьбі з мікробами.

Після виведення на український ринок Domestos гель швидко зайняв позиції лідерства.
У 2006 та 2007 роках Domestos ставав переможцем конкурсу «Вибір Року», що підтверджує стабільну популярність марки серед українських споживачів.

Domestos гель став справжнім родоначальником абсолютно нового напряму в засобах для чищення. Популярною стала навіть форма пляшки гелю. За останні два роки на українському ринку з'явилася величезна кількість продуктів в пляшках із зігнутим носиком, що нагадують гель Domestos. Але Domestos гель – лише один, і споживачі ні з чим не сплутають його на полиці магазину.

ПРОДУКЦІЯ DOMESTOS В УКРАЇНІ

Продукція Domestos представлена тільки в зростаючих сегментах ринку засобів для чищення: у сегментах гелів для чищення, туалетних блоків, засобів для видалення засмічень у трубах, і зараз знаходиться на гребені хвилі споживчого попиту. Domestos і був родоначальником цих сегментів, випустивши на ринок України перший гель для чищення та крем для чищення.
На відміну від альтернативних товарів, тільки Domestos гель забезпечує 100%-ве знищення небезпечних мікробів (включаючи грибок), справжню гігієну будинку і запобігає різним кишковим захворюванням, які можуть бути викликані цими мікробами.
Його унікальність полягає ще і в тому, що гель, як універсальний продукт, можна використовувати для різних цілей: у чистому вигляді – для чищення і дезинфекції унітазу, ванни, стоків і зливів, а в розбавленому вигляді – для миття різних поверхонь (підлоги, кахлю, дитячих іграшок) і навіть для вибілювання білизни. Domestos гель рекомендований НДІ Педіатрії, Акушерства та Гінекології АМН України до використання у помешканнях з маленькими дітьми та дитячих закладах.

Категория: Статьи | Добавил: Admin (25.01.2015)
Просмотров: 367 | Теги: Glorix, Назви Domestos в інших країнах – Do, Lisoform., Cleanex
Всего комментариев: 0

Акции и спецпредложения Акции и спецпредложения

Мы регулярно проводим выгодные акции. Подпишитесь, и мы проинформируем вас о лучших ценах.

Прием заявок на сайте: 24/7 без выходных
Обработка заявок: Пн - Пт 9.00 - 18.00
Яндекс.Метрика
----------------------