Интернет-магазин канцтоваров
Поиск товара по магазину, например: Бумага А4 Smartist A4 70g/m2 500 листов
Пн.-Пт.: с 09:00 до 18:00
Телефон (044) 503 85 86
Телефон Лайф (093) 578 14 10

Электронная почта optimal.kanc@gmail.com

Корзина
Товаров: 0 на 0.00 грн
Ваш заказ Очистить
Условия доставки

Выбери подорок :)
Топ продаж
Новости
Неделя скидок !!!

Неделя скидок на весь ассоримент (кроме офисной бумаги).

Для получения скидки необходимо в корзине Вашего заказа вставить промокод в поле "Промо-код" или обратится к своему менедж...

12.11.2018
Большая коллекция Ежедневников 2019 - Ежедневники, еженедельники, планинги

Ежедневники, еженедельники, планинги 2019

 

 

 

01.10.2018

Купи на 1000 грн канцтоваров BUROMAX и получи конфеты

Купи на 1000 грн канцтоваров BUROMAX и получи конфеты

Детали спрашивайте у менеджера.

 

 

 

 

 

 

18.07.2018

Главная » 2015 » Февраль » 2 » Пральний порошок Gala
00:22
Пральний порошок Gala
Gala - це універсальний пральний порошок, що призначений для прання білих і кольорових виробів з бавовняних, лляних та синтетичних тканин, як у автоматичних пральних машинах, так і для ручного прання.

Gala - це спеціально розроблені пральні порошки для задоволення специфічних потреб у пранні: білим речам надавати додаткової білизни, а кольоровому одягу - додаткового захисту кольору.

До складу прального порошку Gala входять компоненти, завдяки яким білизна після прання стає чистою та свіжою. Так, наприклад, в Gala є декілька типів поверхнево-активних речовин, які відповідають за видалення загальних та жирних забруднень. Силікати надійно захищають поверхню тканини та механізми пральної машини під час прання, а ензими видаляють складні плями, які не виводяться звичайними порошками - кров, молоко, шоколад, жовток та інші. До складу порошку Gala також входять спеціальні відбілювачі - фотовідбілювач та оптичний. Завдяки їхній дії тканина не тільки вражає білосніжністю, але й зберігаються яскраві, натуральні кольори тканин.

Наші пральні порошки використовують для прання усіх видів тканин, за винятком виробів з вовни та шовку. Для таких речей використовуйте спеціальні засоби. Пральні порошки Автомат призначені здебільшого для прання в пральних машинах, тому що містять таку консистенцію миючих та відбілюючих речовин, яка розрахована на розчин, що постійно перемішується, в якому інгредієнти порошку не осідають на одязі. Для ручного прання краще використовувати порошки, спеціально для цього призначені.

Ми пропонуємо такий асортимент порошку Gala:

GALA Автомат

Лимонна свіжість

Морська свіжість

Весняна свіжість

Extra white

Premium soft

Ultra color

 

GALA для ручного прання

         

Лимонна свіжість

Гірська свіжість

Морська свіжість

Extra white

Premium soft

Ultra color

 

Запитання і відповіді:

Чому хороший порошок відпирає складні плями, а звичайних порошок може з ними не впоратись?

Основою миючої дії є поверхнево-активні речовини, що містяться в будь-якому пральному порошку. Саме вони поєднуються з частинками забруднень на тканині та переводять бруд у розчин. Так діють звичайні пральні порошки. Лише одна вода не може впоратися з більшістю забруднень, виникаючих у повсякденному житті. Тому необхідні пральні порошки. Проте, часто звичайні порошки також не повністю долають складні плями. Для видалення плям від кави, чаю, овочів та ягід необхідні відбілюючи речовини. Для видалення плям від шоколаду, крові, губної помади, соусів, яєчного жовтка висококласні пральні порошки містять біологічно-активні добавки - ензими. Тому такі порошки пораються з різноманітними видами забруднень значно краще, ніж звичайні порошки.

Який порошок вибрати та як?

Звичайно, вибираючи пральний порошок, кожна господиня хоче купити хороший порошок, який забезпечить відмінну якість прання та при цьому дозволить їй економно витрачати сімейний бюджет. Також, під час вибору порошку, розглядають, як часто Ви перете та скільки у сім'ї дітей, тому що діти більше, ніж дорослі забруднюють одяг. Слід також брати до уваги колір білизни, тому що окрім універсальних порошків існують спеціальні порошки для білих (Gala Extra White) та для кольорових речей (Ultra Color), котрі дозволяють Вам досягти найкращого результату прання для кожного типу білизни.

Навіщо потрібні додаткові засоби, наприклад, відбілювачі?

Перш за все, слід враховувати, що в усіх порошках містяться відбілювачі, однак в різній кількості. Наприклад, в порошках для прання кольорової білизни, як в Gala Ultra Color, вміст відбілюючих речовин трохи менший ніж в універсальних порошках, що дозволяє досягти оптимального ефекту при пранні та м'якого відбілювання, при якому кольорові речі не втрачають фарбу. У той же час, порошки для білих речей, такі як Gala Extra White, містять більшу кількість відбілювачів, що дозволяє робити білу білизну білосніжною. Однак, в деяких випадках, при використанні універсальних порошків для прання, щоб досягти такого результату необхідне додаткове використання відбілювачів, тобто допоміжних засобів, які дозволяють досягти білосніжності білизни, що не під силу звичайному пральному порошку.

Я перу звичайним порошком та можу відіпрати складні плями. Для цього я додаю більше порошку та тру пляму.

Таким чином можна вивести складні плями, але при цьому Ви пошкоджуєте свій одяг, тому що трете. До того ж, Ви витрачаєте дуже багато порошку та втрачаєте тим самим багато часу та сил. З Gala Ви можете досягти навіть кращого результату, без додаткових зусиль. При цьому Ви не затрете одяг та витрати порошку не будуть перевищувати рекомендованого дозування. Тому подумайте, чи дійсно це економія, можливо краще купити Gala та використовувати менше порошку, зусиль та потім не витрачати кошти на новий одяг.

У чому відмінність порошків-автоматів та порошків для ручного прання?

Порошки - автомати відрізняються від порошків для ручного прання тим, що при пранні утворюють дуже мало піни. Слід зауважити, що при цьому їх якості щодо прання аж ніяк не змінюються та нічим не гірші, ніж у порошків для ручного прання. Ця різниця викликана тим, що при пранні в автоматичних пральних машинах, які щільно зачинені, рясна піна може їх просто зіпсувати. По-перше, занадто рясна піна погано впливає на якість відпирання, тому що зменшується механічна дія та тканина прилипає до стінок барабану. По-друге, піна, коли її занадто багато, забивається в окремі деталі пральної машини, що може призвести до її пошкодження.

Що таке Gala Color?

Gala Ultra Color - це спеціалізований порошок, розроблений спеціально для прання кольорових тканин. Його спеціальна формула захищає фарбу Вашого одягу під час прання. Тому, якщо Ви пратимете кольорові речі таким порошком, вони будуть радувати Вас яскравістю своїх кольорів.

Для чого потрібен спеціальний порошок для кольорових речей?

Під час прання звичайним порошком молекули фарби залишають волокна тканини. В результаті тканина втрачає яскравість. Порошки для кольорових речей, наприклад Gala Ultra Color, містять систему, що захищає колір вашого одягу. Крім цього, вони не містять хімічних відбілювачів, які з часом можуть руйнувати деякі нестійкі фарбники.

Кажуть, що Gala може зашкодити рукам

Gala містить у собі достатньо багато сильних речовин. Але у більшості людей на нього не може виникнути будь-якої алергії. У випадку, якщо у вас чутлива шкіра або є які-небудь пошкодження шкіри рук, намагайтеся уникати довготривалого контакту з миючим засобом, або використовуйте рукавички. 

Засіб для миття посуду Gala

Gala легко впорається з жиром, який складно видалити, навіть у холодній воді. За допомогою Gala можна мити не лише посуд, а й кухонні столи, плиту, холодильник, кахлі і навіть підлогу.

Gala чудово підходить для миття скляного та кришталевого посуду.

Gala не просто робить посуд чистим, а й позбавляє його неприємних запахів, що особливо актуально для пластикового посуду, який всмоктує та зберігає будь-які запахи харчових продуктів.

Gala Balsam - 2 варіанти продуктів - з екстрактом Алое Вера і з Вітаміном Е. Обидва варіанти також містять гліцерин. Gala Balsam - дбає про шкіру Ваших рук, адже під час миття посуду Алое Вера пом'якшує її, Вітамін Е - живить, а гліцерин захищає. При цьому Gala Balsam має такі самі миючі властивості, що й основна лінійка продуктів.

 

Кондиціонер-ополіскувач для білизни Gala Silk Soft

При частому пранні текстильні волокна заплутуються і робляться шорсткуватими, а у процесі сушіння стають жорсткими та негнучкими. Якщо ж під час останнього полоскання додати кондиціонер Gala Silk Soft, волокна розгладжуються, і білизна робиться м'якою.

До того ж, спеціальне покриття, що залишається на волокнах тканини завдяки кондиціонеру, знижує тертя волокон об шкіру та між собою. Речі менше зношуються, а також стають приємними на дотик. На додаток, Gala Silk Soft знижує статичний заряд і надає білизні приємного аромату чистоти та свіжості.

Кондиціонер-антистатик Gala Silk Soft поєднує у собі усі вищевказані властивості. Gala Silk Soft - це засіб, що надає білизні тривалого аромату свіжості, полегшує прасування, а також допомагає зробити білизну надзвичайно м'якою завдяки вмісту протеїну шовку. Крім того, після прання речі стають менш м'ятими і, відповідно, їх легше прасувати.

Спробуйте також новий кондиціонер-антистатик для білизни Gala Концентрат. Його концентрована формула втричі сильніша за звичайну, що означає значну економію при пранні та при цьому те ж саме відчуття м'якої та лагідної на дотик білизни.

Також, українські споживачі можуть отримати виняткову м'якість одягу завдяки використанню Gala Silk Soft "Sensitive" Цей кондиціонер для білизни з екстрактами природного походження можна використовувати як для дитячого одягу, так і для одягу дорослих. 

Засоби для чищення Gala

Засоби для чищення Gala включають порошки для чищення, засіб для миття скла і універсальний миючий засіб. Кожен з них має свої переваги.

Gala порошок для чищення підходить для чистки кухонних плит, кахлів, умивальника, ванн, кухонних плит та інших твердих поверхонь. Це досить сильний засіб для видалення бруду і плям.

Gala Скло завдяки своїй формулі до блиску очищує будь-які скляні поверхні, не залишаючи розводів. Підходить для очистки скла, дзеркал, екранів телевізорів. Засіб представлений двома варіантами упаковки ( з розпилювачем і запасний флакон).

Gala універсальний засіб призначений для легкого щоденного прибирання і підходить для миття різних типів твердих поверхонь, таких як підлога, кахлі, кухонні поверхні і столи, раковини тощо. Під час прибирання і після нього засіб залишає свіжий аромат. Не потребує змивання чи витирання насухо.

 

Просмотров: 494 | Добавил: Admin | Теги: Gala

Акции и спецпредложения Акции и спецпредложения

Мы регулярно проводим выгодные акции. Подпишитесь, и мы проинформируем вас о лучших ценах.

Прием заявок на сайте: 24/7 без выходных
Обработка заявок: Пн - Пт 9.00 - 18.00
Яндекс.Метрика
----------------------