Интернет-магазин канцтоваров
Поиск товара по магазину, например: Бумага А4 Smartist A4 70g/m2 500 листов
Пн.-Пт.: с 09:00 до 18:00
Телефон (044) 503 85 86
Телефон Лайф (093) 578 14 10

Электронная почта optimal.kanc@gmail.com

Корзина
Товаров: 0 на 0.00 грн
Ваш заказ Очистить
Условия доставки

Выбери подорок :)
Топ продаж
Новости
Неделя скидок !!!

Неделя скидок на весь ассоримент (кроме офисной бумаги).

Для получения скидки необходимо в корзине Вашего заказа вставить промокод в поле "Промо-код" или обратится к своему менедж...

12.11.2018
Большая коллекция Ежедневников 2019 - Ежедневники, еженедельники, планинги

Ежедневники, еженедельники, планинги 2019

 

 

 

01.10.2018

Купи на 1000 грн канцтоваров BUROMAX и получи конфеты

Купи на 1000 грн канцтоваров BUROMAX и получи конфеты

Детали спрашивайте у менеджера.

 

 

 

 

 

 

18.07.2018

Главная » 2015 » Февраль » 2 » Comet
00:15
Comet

Comet

Вперше чистячий порошок Comet було випущено на ринок США ще в 1956 р., та він і досі є дуже популярним засобом для чищення і дезінфекції. В Україні Comet з'явився в 1997р.

Comet має дезінфікуючі властивості, відчищає складні плями і вбиває збудників бактеріальних хвороб.

 

picВперше чистячий порошок Comet було випущено на ринок США ще в 1956 р., та він і досі є дуже популярним засобом для чищення і дезінфекції. В Україні Comet з'явився в 1997р.

Comet має дезінфікуючі властивості, відчищає складні плями і вбиває збудників бактеріальних хвороб.

Здатність Comet вичищати як свіжі, так і застарілі плями, що глибоко в'їлися, робить його універсальним засобом для чищення. Завдяки цьому, Comet придатний для всіх видів поверхонь. Плита, кахель, раковина, ванна, унітаз, кухонні меблі і стіл перевтіляться і засяють чистотою завдяки дбайливій турботі Comet. Ви можете бути спокійними за гігієну у Вашому домі.

picКрім порошків, у асортименті Comet гідне місце займають гелі Comet, що також видаляють жир і найскладніші забруднення та вбивають мікроби. Comet гель добре видаляє нагар з плити. Щоб видалити забруднення, що складно виводяться, достатньо лише залишити гель на більш тривалий час.

Comet проти іржі - спеціалізований продукт, призначений для видалення плям іржі, що видаляє іржу в два етапи. Спочатку він проникає вглиб плями і легко розчиняє структуру іржі. Потім активні інгредієнти захоплюють частки іржі і, утворивши з ними стійку сполуку, не дають закріпитися на поверхні знов. Активні інгредієнти починають діяти одразу під час контакту з поверхнею, завдяки чому шкода для емалі мінімізується.

picВіднедавна Comet пропонує новий продукт 24/7 УХОД, який чудово порається з прибиранням тих приміщень, в яких бруд та бактерії з'являються особливо швидко - в туалеті та ванній кімнаті.

Новий Comet 24/7 УХОД легко видаляє бруд, що в'ївся, вапняний наліт або іржу - швидко та надійно, без особливих зусиль.

Після того, як основні інгредієнти очистили поверхню, полімер, що є основою формули нового Comet 24/7 УХОД, міцно закріплюється на ній, створюючи своєрідний захисний шар, який запобігає новим забрудненням. За результатами досліджень НДІ Дезінфектології новий Comet знищує більш ніж 99% бактерій, що живуть в туалеті та ванній кімнаті. Завдяки цій властивості Comet 24/7 УХОД прибирати тепер можна рідше, адже він захищатиме поверхні в ванній кімнаті протягом 24 годин цілий тиждень!

 

Просмотров: 222 | Добавил: Admin

Акции и спецпредложения Акции и спецпредложения

Мы регулярно проводим выгодные акции. Подпишитесь, и мы проинформируем вас о лучших ценах.

Прием заявок на сайте: 24/7 без выходных
Обработка заявок: Пн - Пт 9.00 - 18.00
Яндекс.Метрика
----------------------